“Με χαρά σας ανακοινώνουμε τη διεξαγωγή του 13ου Πανελληνίου Συνεδρίου Φοιτητών Νοσηλευτικής. Για ακόμα μια χρονία, οι φοιτητές λαμβάνουν αυτή την πρωτοβουλία και παίρνουν το βήμα για την διοργάνωση και τη διεξαγωγή των εργασιών του συνεδρίου.

Το 13ο Πανελλήνιο Συνέδριο Φοιτητών Νοσηλευτικής θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα, στο κτήριο Νοσηλευτικής του ΕΚΠΑ, από 28 έως 30 Απριλίου!

Στόχος των διοργανωτών είναι φοιτητές Νοσηλευτικής, προπτυχιακού και μεταπτυχιακού επιπέδου, από όλη την Ελλάδα, καθώς και επαγγελματίες υγείας, να αποκτήσουν σημαντικές γνώσεις που θα ενισχύσουν την μετέπειτα καριέρα τους, να εξοικειωθούν στη συμμέτοχη και διεξαγωγή συνεδρίων κοντά στις ευρωπαϊκές προδιαγραφές καθώς και να αισθανθούν περήφανά μέλη της κοινότητας της παροχής υγείας τόσο σε πανελλήνιο όσο και σε διεθνές επίπεδο.

Μπορείτε να μας βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα μας: https://13psfn.gr/

και να μας ακολουθήσετε στις σελίδες μας στο Instagram (@13psfn) και στο Facebook (13ο Πανελλήνιο Συνέδριο Φοιτητών Νοσηλευτική), ώστε να παρακολουθείτε οποιαδήποτε εξέλιξη σχετικά με το συνέδριο!

Για οποιαδήποτε απορία περιμένουμε τα email σας στο psfn13.communication@gmail.com.