Αγαπητοί Πρωτοετείς,

Καλώς ήρθατε στο Τμήμα Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Παρακαλώ διαβάσετε τα παρακάτω για να σας βοηθήσουν με ομαλότητα να ξεκινήσετε το πρόγραμμα σας την επόμενη εβδομάδα:

• Στις 03 Οκτ. 2023 (Τρίτη) και ώρα 10:00 θα υπάρχει καλώς όρισμα πρωτοετών φοιτητών στο αμφιθέατρο Πέλος και Αλέκα Κατσέλη στο ισόγειο του κτηρίου της Β’ Πανεπιστημιούπολη – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ
  • Τα μαθήματα θα αρχίσουν για σας μετά την ημέρα του καλως ορίσματος – δηλ. στις 02 Οκτ. και 03 Οκτ. δεν θα έρθετε στα μαθήματα. Από 04 Οκτ. και μετά θα έρθετε κανονικά όπως αναγράφεται στο Εβδομαδιαίο Πρόγραμμα
  • Παρακαλώ κάνετε κλικ στη ΦΟΡΜΑ 1 και συμπληρώστε τα στοιχεία που ζητούνται, ώστε να φτιάξουμε ομάδες στις οποίες θα ενταχθείτε. Παρακαλώ φροντίστε να έχετε συμπληρώσει τη ΦΟΡΜΑ 1 το αργότερο μέχρι την ημέρα και ώρα του καλωσορίσματος στις 03 Οκτ. Επίσης, μετά θα παρακαλουθείτε τις ανακοινώσεις για να δείτε σε ποια ομάδα έχετε ενταχθεί και αναλόγως θα έρθετε να παρακολουθήσετε το εργαστήριο Ανατομίας & Φυσιολογίας του Ανυρωπίνου Σώματος Ι.
  • Παρακαλώ κάνετε κλικ στη ΦΟΡΜΑ 2 και συμπληρώστε τα στοιχεία που ζητούνται. Αφού συμπληρώσετε τη ΦΟΡΜΑ 2, θα λάβετε στο email σας περαιτέρω πληροφορίες αναφορικά με το μάθημα Εισαγωγή στη Νοσηλευτική – Νοσηλευτικές Θεωρίες.

Θερμή παράκληση να παρακολουθείτε καθημερινώς σε αυτό το αρχικό στάδιο τις Ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

Το Τμήμα Νοσηλευτικής